Pracownicy

Zakłady:
  1. Zakład Technik Przetwarzania, Sieci Komputerowych i Systemów Rozproszonych
  2. Zakład Systemów Informatycznych i Informatyki Ekonomicznej
  3. Zakład Technik Multimedialnych, Modelowania i Symulacji Komputerowej
  4. Zakład Informatyki Stosowanej i Inżynierii Oprogramowania
  5. Zakład Optymalizacji i Systemów Wspomagania Decyzji
Zakład Technik Przetwarzania, Sieci Komputerowych i Systemów Rozproszonych
  1. prof. dr hab. inż. Roman Wyrzykowski, Kierownik Zakładu

  2. tel.: (+48 34) 3250589
    e-mail: roman@icis.pcz.pl
    pokój: 156, IITiS
    konsultacje: wtorek: 12:00 – 15:00
     
  3. dr hab. inż. Krzysztof Rojek

  4. e-mail: krzysztof.rojek@icis.pcz.pl
    pokój: 247, IITiS
    konsultacje: Poniedziałek: 10:00 – 13:00
     
  5. dr hab. inż. Łukasz Szustak

  6. e-mail: lukasz.szustak@icis.pcz.pl
    pokój: 156, IITiS
    konsultacje: Czwartek: 10:00 - 12:00, 14:00 - 15:00
     
  7. dr inż. Łukasz Kuczyński, Zastępca Dyrektora Instytutu

  8. e-mail: lukasz.kuczynski@icis.pcz.pl
    pokój: 248, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 10:00 - 12:00; Czwartek: 12:00 - 13:00
     
  9. dr inż. Tomasz Olas

  10. e-mail: tomasz.olas@icis.pcz.pl
    pokój: 249, IITiS
    konsultacje: Czwartek: 10:00 - 13:00
     
  11. dr inż. Ireneusz Szcześniak

  12. e-mail: ireneusz.szczesniak@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~iszczesniak
    konsultacje: Czwartek: 9:00 - 12:00
     
  13. mgr inż. Kamil Halbiniak

  14. e-mail: kamil.halbiniak@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~khalbiniak
    pokój: 65, IITiS
    konsultacje: Środa: 12:00 - 14:00
     
  15. mgr Wojciech Różycki

  16. e-mail: wojciech.rozycki@icis.pcz.pl
    pokój: 248, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 9:00 - 10:00, 12:00 - 13:00; Środa: 14:00 - 15:00
     
Zakład Systemów Informatycznych i Informatyki Ekonomicznej
  1. prof. dr hab. inż. Pavel Sevastsyanau, Kierownik Zakładu

  2. e-mail: sevast@icis.pcz.pl
    pokój: 154, IITiS
    konsultacje: Poniedziałek: 9:00 - 11:00, Wtorek: 9:00 - 10:00
     
  3. dr inż. Krzysztof Kaczmarek

  4. e-mail: krzysztof.kaczmarek@icis.pcz.pl
    pokój: 66, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 12:00 - 13:00; Środa: 12:00 - 14:00
     
  5. dr inż. Sabina Szymoniak

  6. e-mail: sabina.szymoniak@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~sszymoniak
    pokój: 70, IITiS
    konsultacje: Czwartek: 09:00 - 12:00
     
  7. dr inż. Krzysztof Wiaderek

  8. e-mail: krzysztof.wiaderek@icis.pcz.pl
    pokój: 71, IITiS
    konsultacje: wtorek: 11:30 - 14:00
     
Zakład Technik Multimedialnych, Modelowania i Symulacji Komputerowej
  1. dr hab. inż. Janusz Bobulski, Kierownik Zakładu

  2. e-mail: janusz.bobulski@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~januszb
    pokój: 150, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 12:00 – 15:00
     
  3. prof. dr hab. inż. Ludmila Dymava

  4. e-mail: dymowa@icis.pcz.pl
    pokój: 155, IITiS
    konsultacje: Poniedziałek: 11:00 – 12:00; Wtorek: 10:00 – 12:00
     
  5. dr hab. inż. Mariusz Kubanek, Dyrektor Instytutu

  6. tel.: (+48 34) 3250130
    e-mail: mariusz.kubanek@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~mkubanek
    pokój: 145, IITiS
    konsultacje: Środa: 10:00 - 13:00
     
  7. dr hab. inż. Adam Kulawik

  8. e-mail: adam.kulawik@icis.pcz.pl
    pokój: 146, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 13:00 - 15:00; Sobota: 13:00 - 14:00 (miejsce konsultacji - dziekanat ds st. niest. p. 141)
     
  9. dr inż. Jacek Piątkowski

  10. e-mail: jacek.piatkowski@icis.pcz.pl
    pokój: 71, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 14:00 - 15:00; Środa: 11:00 - 13:00
     
  11. dr inż. Joanna Wróbel

  12. e-mail: joanna.wrobel@icis.pcz.pl
    pokój: 246, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 12:00 - 14:00; Środa: 12:00 - 13:00
     
  13. mgr inż. Katarzyna Gospodarek

  14. e-mail: katarzyna.gospodarek@icis.pcz.pl
    pokój: 64, IITiS
    konsultacje: Czwartek, 12:00 - 14:00
     
  15. mgr inż. Łukasz Karbowiak

  16. e-mail: lukasz.karbowiak@icis.pcz.pl
    pokój: 63, IITiS
     
  17. mgr inż. Joanna Kulawik

  18. e-mail: joanna.kulawik@icis.pcz.pl
    pokój: 64, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 10:00 - 12:00
     
  19. mgr inż. Dorota Smorawa

  20. e-mail: dorota.smorawa@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~dsmorawa
    pokój: 65, IITiS
     
Zakład Informatyki Stosowanej i Inżynierii Oprogramowania
  1. dr Elżbieta Gawrońska, Kierownik Zakładu

  2. e-mail: elzbieta.gawronska@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~gawronska
    pokój: 207, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 8:15 - 9:00; 16:30 - 18:00
     
  3. prof. dr hab. inż. Norbert Sczygiol

  4. tel.: (+48 34) 591
    e-mail: norbert.sczygiol@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~sczygiol
    pokój: 147, IITiS
     
  5. dr inż. Robert Dyja

  6. e-mail: robert.dyja@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~dyja
    pokój: 206, IITiS
    konsultacje: Środa: 11:00 - 13:00; Piątek: 15:00-16:00
     
  7. dr inż. Andrzej Grosser

  8. e-mail: andrzej.grosser@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~agrosser
    pokój: 204, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 08:00 - 9:00; Piątek: 8:00 - 10:00
     
  9. dr inż. Grzegorz Michalski

  10. e-mail: grzegorz.michalski@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~michalski
    pokój: 204, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 15:00 - 16:00; Środa: 8:00 - 10:00
     
  11. dr inż. Robert Perliński

  12. e-mail: robert.perlinski@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~rperlinski
    pokój: 205, IITiS
    konsultacje: Poniedziałek: 9:00 - 12:00
     
  13. dr inż. Olga Siedlecka - Lamch

  14. e-mail: olga.siedlecka@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~olga
    pokój: 207, IITiS
    konsultacje: Poniedziałek: 11:00 - 13:00; Wtorek: 10:00 - 11:00
     
  15. dr Artur Jakubski

  16. e-mail: artur.jakubski@icis.pcz.pl
    www: http://icis.pcz.pl/~ajakubski
    pokój: 205, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 9:00 - 12:00
     
  17. mgr inż. Michał Sączek

  18. e-mail: michal.saczek@icis.pcz.pl
    pokój: 63, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 08:00 - 10:00;
     
  19. mgr inż. Maria Zych

  20. e-mail: maria.zych@icis.pcz.pl
    pokój: 70, IITiS
     
Zakład Optymalizacji i Systemów Wspomagania Decyzji
  1. prof. dr hab. inż. Henryk Piech, Kierownik Zakładu

  2. tel.: (+48 34) 3250331
    e-mail: henryk.piech@icis.pcz.pl
    pokój: 149, IITiS
    konsultacje: Środa: 10:00 – 13:00
     
  3. dr inż. Mariusz Ciesielski

  4. e-mail: mariusz.ciesielski@icis.pcz.pl
    pokój: 202, IITiS
    konsultacje: Poniedziałek: 12:00 - 14:00; Środa: 10:00 - 11:00
     
  5. dr inż. Grzegorz Grodzki

  6. tel.: (+48 34) 3250331
    e-mail: grzegorz.grodzki@icis.pcz.pl
    pokój: 203, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 8:00 - 10:00; Środa: 13:00 - 14:00
     
  7. mgr inż. Krystyna Sokół

  8. tel.: (+48 34) 3250331
    e-mail: krystyna.sokol@icis.pcz.pl
    pokój: 202, IITiS
    konsultacje: Wtorek: 11:00 - 12:00; Czwartek: 14:00 -16:00
     
Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016     Kontakt